Unidad En Apartur Mar Del Plata
| WiFi Wi-Fi | Børnevenlig Tremmesenge/vugger Videospil | Kæledyr ikke tilladt |
Unidad En Apartur Mar Del Plata tilbyder en swimmingpool og udsigt over poolen og ligger tæt på Alfonsina Storni Monument. Hotellets beliggenhed bringer dig let til Piedra Marina inden for 10 minutters kørsel og Torreon del Monje inden for et 15 minutters kørsel.
Du kan komme til Bosque Peralta Ramos om få minutter i bil.
Du kan nyde specialiteterne fra Argentinsk køkken på argentinsk restaurant restaurant. På 350 meters afstand finder du argentinske retter serveret på Aberdeen Angus.
- Lokale seværdigheder
- Samsara Beach2550 km
- Peralta Ramos Skov2184 km
- Paseo Sur1135 km
- Paseo Costanero Sud Presidente Arturo Umberto Illia1271 km
- Capilla San Pio X2820 km
- El Parque de Mogotes3213 km
- Dietetica Del Sur3032 km
- Club Peralta Ramos1832 km
- La Vereda de Vicente2964 km
- Lufthavne
- Mar Del Plata Lufthavn18 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Sikkerhedspengeskab
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Dagligstue
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
- Videospil
- Tæppebelagt gulv
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor er den nærmeste lufthavn til det Unidad En Apartur Mar Del Plata hotel?
Mar Del Plata lufthavn og det Unidad En Apartur Mar Del Plata hotel er adskilt af 20 km afstand. - 🕗
Hvornår er udtjekning i et Unidad En Apartur Mar Del Plata hotel?
Kunder skal tjekke ud fra et Unidad En Apartur Mar Del Plata hotel ved 12:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Unidad En Apartur Mar Del Plata hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Unidad En Apartur Mar Del Plata hotel er 240$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.